23. – 24. 6. 2018
Renault – Kilpi INLINE24
MENUMENU

PRŮBĚŽNÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2018


Závodníci, všem vám děkujeme za účast!

Předvedli jste skvělou odolnost vůči počasí a sportovní zdatnost. Počasí neovlivníme, ale na technice, která nás občas zlobila, do příště výrazně zamakáme.

Užijte si krásné sportovní léto!

 

neděle 11:00

KONEC! Už nepřipíšeme ani jeden okruh. Účastníci to mají za sebou a konečně si mohou oddechnout. Asi každý iuž se těší na sprchu, oběd a odpolední odpočinek. Ve 12 hodin nás čeká slavnostní vyhlášení výsledků. Nejdříve Author PH24 a hned poté Renault INLINE24.

neděle 10:15

Paralelně s Renault INLINE24 probíhá také závod na horských kolech PH24, kde sledujeme napínavý souboj na čele jednotlivců. Ti mají za sebou 20 kol (14 km okruh) a naposledy stoupají k Palkovickým hůrkám.

neděle 10:00

Závodníci, klobouk dolů před vámi! Máme hodinu do konce, drobně se rozpršelo a vy se stále neúnavně ženete za dalšími okruhy!

Holky, kluci, mladší i starší, sporťáci i “hobíci”, mix účastníků je pestrý, každý má svůj cíl nastaven jinde, ale všechny spojuje láska k pohybu a aktivnímu prožité volného času. Na Olešné se tak znovu sešla skvělá společnost 🙂

neděle 9:15

V akci máme letos hned dva fotografy, Kubu Stryka a Lukáše Podoláka. Můžete se tak těšit na několik opravdu velkých galerií, které budeme zveřejňovat v neděli večer a v průběhu pondělí.

neděle 09:00

Koukněte na pár snímků z noci!

neděle 08:00

Naši neúnavní moderátoři i po ránu srší energií, dodávají závodníkům kuráž do posledních chvil a pouštějí písničky na přání. A právě nyní hledají také majitele ztraceného kolečka 🙂

neděle 07:00

Máme zde v kempu u Olešné studené deštivé ráno a závodníky čekají poslední čtyři hodiny dřiny. Některé týmy to zabalily už večer, další pak v průběhu noci. Připomínáme, že čipy a startovní čísla se vracejí v místech, kde probíhala akreditace, vedle MTB rampy a schůdků přes trasu.

sobota 20:30

Kromě setmění se u přehrady Olešná opět rozpršelo. …

Všechny zprávy

V sobotu proběhne řada slavnostních vyhlášení

Přestože hlavní závody Renault INLINE24 a Author PH24 budou v plném proudu, na našem pódiu se budou vyhlašovat úspěšní sportovci z jiných disciplín.

Číst více

Také děti si letos přijdou na své – OKOLEČKO bude!

Po loňské úspěšné premiéře jsme se rozhodli pokračovat v pořádání dětského závodu OKOLEČKO.

Bruslaři a bruslařky narození v rozmezí let 2012 a 2003 si mohou v sobotu 23. června 2018 poměřit své síly a schopnosti s ostatními vrstevníky. Okolečko proběhne před startem hlavního závodu Renault INLINE24.

Číst více

Kolize tras Renault INLINE24 a Author PH24?

Ne a ještě jednou ne 🙂 Bruslaři i bajkeři mají ze 100% svou trasu a v žádném úseku nedojde k nějakému omezení či souběhu tras.

Číst více

Získejte slevu na vybavení od našeho sponzora Powerslide!

Přemýšlíte nad závodem, ale nevěříte svému vybavení? Jste již zaregistrovaní a chcete obměnit kolečka, ložiska, helmu, nebo celé brusle? Nebo chcete být prostě rychlejší?

Číst více

Renault INLINE24 nově také na Instagramu!

Máme spoustu fotek a další určitě vzniknou na letošním ročníku Renault INLIEN24! Ty nejhezčí, nejvtipnější nebo nejzásadnější budeme postupně zveřejňovat také na stále oblíbenějším Instagramu.

 

Číst více

V rámci závodního víkendu proběhne Author PH24

Letos zažijeme zase něco nového! Souběžně s naší Renault INLINE24 proběhne v okolí přehrady Olešné nový extrémní MTB závod Author PH24.

Číst více

Registraci spustíme 28. března ve 20:00

Závod se rychle blíží a už ve středu 28. března 2018 ve 20:00 hod otevřeme na webu registrační formulář.

Číst více

Letošní Renault INLINE 24 se uskuteční 23. a 24. června

Konečně můžeme zveřejnit letošní termín Renault INLINE 24. Na Olešné se potkáme 23. a 24. června.

Registraci spustíme 29. 3. 2018 ve 20:00.

Číst více

Sporten exhibice se povedla!

V neděli, bezprostředně po skončení závodu INLINE24, proběhl na okruhu kolem přehrady Olešná Sporten exhibiční závod v jízdě na kolečkových lyžích.

Číst více

Dětský závod Olešnické Okolečko zná své vítěze

Výsledky historicky prvního závodu dětí nazvaného Olešnické Okolečko jsou na světě. Zúčastnilo se jej celkem 25 bruslařů a bruslařek. Nejmladším účastníkům bylo pouhých 6 let.

Číst více

Registrace, akreditace a parkování

Pokud jste se nestihli zaregistrovat pomocí online formuláře nebo jste do poslední chvíle váhali s účasti, existuje stále možnost, jak dostat se na startovní listinu.

Číst více

Důležité upozornění k akreditaci

Tak jako na všech “Liborových” závodech je nutno, aby se k akreditaci dostavili v IDEÁLNÍM PŘÍPADĚ vždy všichni členové týmu NAJEDNOU, každý s průkazem totožnosti. Budou označeni ID páskou. Pokud některý člen týmu přijde k akreditace později, bude “označen” později.

Číst více

JAPA Sport servis pro INLINE24!

Letošní ročník pro Vás veškeré servisní práce bude zajišťovat firma JAPA Sport, která má prodejnu přímo na Olešné!

Číst více

Libor Uher: Stručné shrnutí novinek pro letošní rok

V žádném případě vás nechci zdržovat od tréninku či regenerace. Oteplilo se a všichni jistě bruslíte o 106…!

Číst více

Představujeme SPORTEN EXHIBIČNÍ ZÁVOD na kolečkových lyžích

V neděli po skončení INLINE24, avšak ještě před vyhlášením výsledků, proběhne na stejné trati SPORTEN EXHIBIČNÍ ZÁVOD na kolečkových lyžích

Číst více

Premiéru si letos odbude dětský závod OKOLEČKO!

V sobotu dopoledne před startem hlavního závodu INLINE 24 si zazávodí také děti – letos poprvé proběhne OKOLEČKO.

Číst více


DALŠÍ PŘÍSPĚVKY