23. – 24. 6. 2018
Renault INLINE24
MENUMENU

Registraci spustíme 28. března ve 20:00

Závod se rychle blíží a už ve středu 28. března 2018 ve 20:00 hod otevřeme na webu registrační formulář.

Číst více

Letošní Renault INLINE 24 se uskuteční 23. a 24. června

Konečně můžeme zveřejnit letošní termín Renault INLINE 24. Na Olešné se potkáme 23. a 24. června.

Registraci spustíme 29. 3. 2018 ve 20:00.

Číst více

PRŮBĚŽNÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2017


neděle 13:00

Sporten exhibiční závod na kolečkových lyžích vyhrál sdruženář a olympionik Tomáš Portyk. Každou minutou začne slavnostní vyhlášení vítězů a letošní ročník bude uzavřen.

neděle 12:00

Chladivá vzpomínka na noc…

neděle 11:00

Máme tady konec závodu! Závodníci mají nyní půlhodiny na případné podání protestu u hlavní rozhodčí  k neoficiální výsledkové listině. Za malý okamžik nám také začne Sporten Exhibice a svůj první set rozehrála palkovická kapela Sagar. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v 13:00.

neděle 08:00

Nezapomeňte na to, že po skončení závodu (konkrétně pak v 11:30) proběhne na stejné trase SPORTEN EXHIBIČNÍ ZÁVOD na kolečkových lyžích. Startovat budou členové širších reprezentačních výběrů běžců na lyžích a sdruženářů. Na trať se vydají také olympionici Tomáš Portyk a Dušan Kožíšek. Délka trasy je stanovena na 3 okruhy.

neděle 07:00

Do konce závodu zbývají poslední 4 hodiny! Aktuální předpověď počasí na dnešní den predikuje opět krásný slunečný den s maximálními teplotami kolem 28°C.

neděle 06:30

Celý areál se poklidně probouzí pod paprsky ranního slunce? Ne! … takhle to nefunguje. Závodníci jsou stále na trati, mají za sebou noc a připravují se na finiš v podobě několika hodin bruslení. Na každém je znát, že žádná pauza nebyla, jsme přeci na extrémním závodě Inline 24. Jelo se přes včerejší den, jelo se přes noc a pojede se i celé dopoledne. Závodníci za sebou mají celkem 10 733 okruhů a za necelých 20 hodin stihli ujet přes 48 000 km.

sobota 23:00

Závod se nám přehoupl do druhé poloviny! Závodníci už jsou dost unavení, ovšem některé dvojice i kvarteta vypadají stále plné sil. Svůj vlastní závod si jedou také naši moderátoři Marián s Ondrou, kteří centrum akce neúnavně zásobují informacemi a muzikou.

sobota 21:15

Blíží se noc a nás čeká příjemné ochlazení. Podle ohlasu závodníků se stav trasy zlepšuje. „Chladnější počasí okruhu rozhodně svědčí, spoje mezi jednotlivými kusy asfaltu začínají tuhnout a jede se mnohem pohodlněji“ upřesňuje jeden z nich.…

Všechny zprávy

Sporten exhibice se povedla!

V neděli, bezprostředně po skončení závodu INLINE24, proběhl na okruhu kolem přehrady Olešná Sporten exhibiční závod v jízdě na kolečkových lyžích.

Číst více

Dětský závod Olešnické Okolečko zná své vítěze

Výsledky historicky prvního závodu dětí nazvaného Olešnické Okolečko jsou na světě. Zúčastnilo se jej celkem 25 bruslařů a bruslařek. Nejmladším účastníkům bylo pouhých 6 let.

Číst více

Registrace, akreditace a parkování

Pokud jste se nestihli zaregistrovat pomocí online formuláře nebo jste do poslední chvíle váhali s účasti, existuje stále možnost, jak dostat se na startovní listinu.

Číst více

Důležité upozornění k akreditaci

Tak jako na všech “Liborových” závodech je nutno, aby se k akreditaci dostavili v IDEÁLNÍM PŘÍPADĚ vždy všichni členové týmu NAJEDNOU, každý s průkazem totožnosti. Budou označeni ID páskou. Pokud některý člen týmu přijde k akreditace později, bude “označen” později.

Číst více

JAPA Sport servis pro INLINE24!

Letošní ročník pro Vás veškeré servisní práce bude zajišťovat firma JAPA Sport, která má prodejnu přímo na Olešné!

Číst více

Libor Uher: Stručné shrnutí novinek pro letošní rok

V žádném případě vás nechci zdržovat od tréninku či regenerace. Oteplilo se a všichni jistě bruslíte o 106…!

Číst více

Představujeme SPORTEN EXHIBIČNÍ ZÁVOD na kolečkových lyžích

V neděli po skončení INLINE24, avšak ještě před vyhlášením výsledků, proběhne na stejné trati SPORTEN EXHIBIČNÍ ZÁVOD na kolečkových lyžích

Číst více

Premiéru si letos odbude dětský závod OKOLEČKO!

V sobotu dopoledne před startem hlavního závodu INLINE 24 si zazávodí také děti – letos poprvé proběhne OKOLEČKO.

Číst více

Blíží se Inline24 kolem Olešné 2017!

Zima nám ustupuje, led na zamrzlých rybnících pozvolna roztává a proto je tu čas pomalu vyměnit nože za lišty s kolečky 🙂

Číst více

PRŮBĚŽNÉ ZPRAVODAJSTVÍ – INLINE 2016

Přehled toho nejdůležitějšího z průběhu závodu v roce 2016!

Číst více

Spolupráce s novým projektem Mixiew!

Pro letošní ročník se nám podařilo domluvit spolupráci s novým projektem Mixiew – Video pro každého závodníka, který Vám vyrobí videoselfie na míru!

Číst více

ZÁKLADNÍ PŘEDSTARTOVNÍ INFORMACE

To nedůležitější pro Vaši přípravu na Inline 2016! Přehled posledních předstartovních pokynů a informací.

Číst více

POWERSLIDE – Tipy pro Oešnou Inline 2016

Dnes nebudeme doporučovat žádné brusle a zaměříme se na nutné doplňky k závodu, které jsou velmi důležité.

Číst více

Tip pro SPORT: S nejlepším vybavením je snazší vítězit

Tentokrát jsme se při výběru ideálních bruslí pro extrémní závod kolem Olešné zaměřili na kategorii Sport. Kritéria pro výběr jsou velmi podobná jako u kategorie Hobby. Tedy rychlost, pohodlí, nízká hmotnost a vynikající ovladatelnost.

Číst více


DALŠÍ PŘÍSPĚVKY