Time passed:
1
2
6
3
DNŮ
2
2
HODIN
4
4
MINUT
3
8
SEKUND
Time passed:
1
0
8
7
DNŮ
1
2
HODIN
4
4
MINUT
3
8
SEKUND

REGISTRACE PRO ROČNÍK 2016 BUDE ZAHÁJENA 1.1.2016 v 00:00 HOD. 

Termín závodu je stanoven na 
25. - 26. 6. 2016.Mistry ČR v eXtrémním 24 hodin in-line maratonu dvojic jsou Martin Labuz a Radek Chrobak, kteří najeli 120 kol.

Mistry ČR v eXtrémním 24 hodin in-line maratonu čtveřic jsou Ivan Ochrymčuk, Petr Novotný, Vojtěch Pospíšilík a Jiří Engl, kteří najeli 117 okruhů.


Nejrychlejší kolo:
 Vojtěch Pospíšilík (Lipník n/B.) – 7:39 min.

Další podrobnější výsledky v jednotlivých kategoriích podle složení týmu, včetně rozdělení do věkových kategorií naleznete na http://www.inline24.cz/inline24/vysledkova-listina-2015 

Zdravotníci ošetřili stovku závodníků s puchýři a odřeninami, které by neměli, kdyby použili chrániče loktů a kolen, předepsané v doporučené výbavě. Nejtěžším zraněním byl hned v úvodu přetržený lýtkový sval a vymknutý kotník.

 

MČR V EXTRÉMNÍM IN-LINE MARATONU "EMOS INLINE 24" PŘEDČASNĚ SKONČIL

Závodníci eXtrémního závodu na in-line bruslích „EMOS INLINE24“ zažili opravdu extrém, a to ve formě počasí. Sobotní odpolední dešťová přeháňka byla nic proti noční průtrži mračen.

V 6 hodin ráno, závod předčasně ukončila závada na měřícím zařízení.

Vítězové jednotlivých kategorií byli vyhodnoceni podle posledních zaznamenaných průjezdů měřící bránou.

Do závodu se přihlásilo 540 závodníků, z toho bylo 184 žen. Nejvíce závodníků 380 bylo z kategorie HOBBY, která je určená široké sportovní a laické veřejnosti, to znamená těm, kteří nejsou registrovaní v žádných sportovních oddílech a klubech. Na start závodu se postavilo 522 závodníků.

Závod měl statut otevřeného Mistrovství ČR v eXtrémním 24 hodin in-line maratonu dvojic a od letošního ročníku nově i čtveřic.

Závod EMOS INLINE 24 hodin kolem Olešné pořádá známý horolezec Libor Uher ve spolupráci se statutárním městem Frýdek-Místek. Generálním partnerem závodu je společnost EMOS.

Poděkování patří statutárnímu městu Frýdek-Místek a také městským společnostem Sportplex, která poskytla zázemí pro depo a parkoviště pro závodníky a technickým službám, které se postaraly o úklid tratě před závodem i o dopravní značení. Díky patří i strážníkům městské policie, kteří po celou dobu dohlíželi na hladký průběh závodu.

 

  

Pro letošní ročník EMOS INLINE24 jsme ve spolupráci s firmou JUMP SPORT FRÝDEK-MÍSTEK připravili NON-STOP servisní stan, ve kterém si závodníci můžou nechat opravit své brusle a to ZDARMA! Platí se pouze použitý materiál!

Pro registrované závodníky EMOS INLINE24 firma JUMP SPORT dále připravila PŘEDZÁVODNÍ SERVIS na prodejně ve Frýdku - Místku, který je také zdarma. Můžete si tak před závodem nechat brusle zkontrolovat, zhodnotit jejich stav, vyměnit kolečka nebo ložiska, prohodit kolečka, utáhnout šrouby apod. Platí se pouze materiál. (Bližší informace o poskytovaných službách v rámci této akce Vám poskytnou na prodejně.)

Dále jako registrovaní závodníci máte možnost si zakoupit v prodejně JUMP SPORT in-line a běžecké vybavení s 10% slevou...např. nové brusle, textil, běžecké boty, helmy, pitný režim apod. (sleva se nevztahuje na již slevněné zboží)

SERVISNÍ STAN firmy JUMP SPORT Frýdek-Místek bude v provozu během celého závodního víkendu. Otevírá v sobotu 20.6. v 8:00 hodin a končí v neděli v 11:00 hod.

Před dvěma roky byl během závodu k dispozici stan, který nabízel pro závodníky zdarma masáže zad a nohou. Závodníci si tuto novinku velmi pochvalovali a proto jsme rádi, že tyto masáže budou k dispozici pro letošní ročník EMOS INLINE24.

Farmaceutická firma DACOM PHARMA, která vyrábí masážní gel HYALFIT GEL, který je určen na regeneraci, pohmožděniny, natažené vazy či jinak poškozenou tkáň, bude mít v prostoru DEPA závodu svůj stan, ve kterém budou k dispozici pro všechny závodníky fyzioterapeutky, které Vám odborně namasírují záda a nohy za využití HYALFIT GELU.

HYALFIT GEL lze koupit převážně v lékárně, nicméně v průběhu závodu budou pro závodníky k dispozici masážní vzorky HYALFITU, takže budete mít možnost si gel vyzkoušet i sami.


LED čelovka EMOS s IR čidlem + 4 alkalické baterie! Cena pro závodníky EMOS INLINE 24 je 599 Kč s DPH!

XP-C CREE čelová svítilna se senzorem, který usnadňuje zapínání a vypínání pouhým pohybem ruky. Reakční vzdálenost je cca 9 cm. Výhodou je umístění baterií na týlu hlavy. Čelovka má tři režimy svícení - 1 bílá LED; 2bílé LED; SOS funkce. Na bateriovém prostoru čelovky je umístěno zadní červené světlo. Toto zadní světlo může svítit trvale červeně nebo může blikat. Čelovka je voděodolná s krytím IPX4, nárazuvzdorná do 1m s dosvitem až 90 metrů.

OBJEDNAT SI ČELOVKU MŮŽETE V RÁMCI REGISTRACE DO ZÁVODU NEBO POKUD JSTE JIŽ REGISTROVANÝ ZÁVODNÍK, PAK SI TENTO AKČNÍ BALÍČEK MŮŽETE OBJEDNAT POMOCÍ ZMĚNOVÝCH FORMULÁŘŮ ZDE.

Číst dál: AKČNÍ NABÍDKA EMOS

Firma NUTREND tradičně pro závodníky závodu BESKYDSKÁ SEDMIČKA, LH24 a INLINE24 přináší speciálně namíchaný balíček produktů NUTREND, který si můžete koupit (objednat při registraci) za cenu 290,- Kč!

BALÍČEK SI MŮŽETE OBJEDNAT PŘI REGISTRACI zaškrtnutím volby u položky NUTREND, případně si jej podobným způsobem  objednat (rezervovat) ve změnových formulářích, které budou zveřejněny od 1.4. 2015.

Číst dál: AKČNÍ NABÍDKA NUTREND