Ahoj sportovci – bruslaři


Konečně se nám oteplilo natolik, že se dají vytáhnout kolečka, a tak přicházíme se souhrnem informací k letošnímu již pátému ročníku bruslařské 24-hodinovky. Uskuteční se za měsíc, poslední víkend v červnu, tedy 25.-26.6.2016

Start závodu je naplánován, stejně jako v předchozích letech, na 11 hodin. Ostrému startu bude v 10:30 předcházet slavnostní společná „jízda králů“, kde se spolu mohou projet bruslaři, cyklisté, koloběžkaři, maminky s kočárky, doprovod účastníků, tak i přihlížející a fanoušci.

K letošním novinkám v depu závodu bude mimo standardní občerstvovací stanice sloužit tzv. „Emos dobíjecí zóna“, kde si budete moci odpočinout v křesle a doplnit energii speciálními drinky z čerstvého ovoce! Rovněž zde bude možnost zapůjčit si „Emos-powerbanky“ pro dobití mobilních telefonů, kamer a jiných spotřebičů!

Větší úpravy najdete v našem „Emos-GP zpomalovacím slalomu“ před vjezdem do předávací zóny a depa! Tzv. „cílová šikana“ bude přibližně o 30% prodloužena a navíc speciálně nasvícena proto, abychom zvýšili bezpečnost všech závodníků projíždějících depem. Věříme, že to ocení především početná skupina hobby bruslařů, kteří na bruslích nejsou až tak jistí!

Nutné úpravy jsme provedli u časomíry, která nás loni hodně potrápila. Celý systém měření jsme zdvojili a vše bude zálohováno. Prostor cíle bude natáčen po celou dobu závodu a průjezd každého kola tak bude prokazatelný. Každý závodník na sobě ponese dva čipy! Jeden na pravé noze stejně jako loni a druhý čip bude všitý do startovního čísla, které závodníci vozí na zadku jako sukýnku. Umístění startovního čísla na kostrči je ideální! Závodníkům nepřekáží, je to jedno z mála míst na těle, které je na pohybujícím se bruslaři dobře viditelné, čitelné a on se stává identifikovatelný. Startovní čísla na hrudi nebo zádech nejsou dobře vidět, neboť většina z bruslařů se už jezdí v klasické rychlobruslařské pozici, tedy v předklonu.

Další informace k závodu budeme průběžně doplňovat!

Do startu závodu zbývá měsíc a to se dá ještě něco málo natrénovat, tedy vzhůru na okruhy a na cyklostezky, ať máte najeto co nejvíce.

Zdraví a chuť do tréninku přeje váš tým Inline24Tip pro Hobby kategorii – Powerslide Swell 100


Prvním tipem na závod kolem Olešné jsou brusle Powerslide Swell 100 pro kategorii „Hobby“. Maximální povolená velikost koleček v této kategorii je 100mm. Pokud je jedním z vašich cílů na Olešné i dobrý výsledek, nemá cenu startovat na menších kolech. Stejně jako ostatní brusle z rodiny Swell i model Swell 100 patří do kategorie Triskate. 3 kolečka jsou trend a v budoucnu plně nahradí kolečka 4. Níže se dočtete jaké jsou výhody 3 kol oproti 4.

Powerslide umí maximálně snížit těžiště u bruslí a když k tomu přidáte kratší délku podvozku, kterou dostanete díky 3 kolečkům, tak jsou výsledkem rychlé 100mm brusle, které budete ovládat snadněji než 4x 90mm. Další výhodou bruslí se třemi kolečky je rychlost, kterou můžete manévrovat v zatáčkách, protože veškerá síla odrazu směřuje na střed prostředního kolečka. Při tak dlouhém závodu jako je Olešná oceníte nižší váhu bruslí, stejně jako dobře polstrovanou pohodlnou botu.

Technické parametry:

Bota: Vi skelet, Nylon + FG, 165mm
Podvozek: AL Unity, 3x100mm
Kolečka: Powerslide Infinity 100mm/85A
Ložiska: Wicked Abec 9
Brdza: HABS

 

    powerslide_nabidka

Jak koupit se slevou 20%?
Stačí jít na www.powerslide.cz, udělat nákup a do poznámky na konci nákupu uvést jméno týmu za který startujete. Podmínkou je, že musíte mít zaplacené startovné na letošní ročník. Anebo klikněte zde.AKČNÍ NABÍDKA EMOS


emos_celovka

Čelovka GP na 3x AAA, 1x LED 5W

cena pro závodníky B7: 419 Kč s DPH + DOPRAVA ZDARMA

PVC čelovka se super svítivou LED určená především pro venkovní použití při sportovních aktivitách. Možnost využití i v domácnostech při opravách v temných prostorách, kde potřebujete obě ruce.
Voděodolná, otřesům vzdorná. Uchycení na hlavu pomocí praktického elastického pásku.

ČELOVKU SI LZE REZERVOVAT ve změnových formulářích, bude Vám zaslána na dobírku.

Technický popis

– zdroj světla 1× 5 W CREE LED
– dosvit 80 m
– doba svícení 3–16 hodin
– použití univerzální
– voděodolná ano
– materiál PVC
– napájení 3× AAA 1,5 V (mikrotužka)
– fokus ne
– IR senzor ne
– nabíjecí ne
– reflexní pásek ne
– režimy ne
– hmotnost neuvádí se
– nárazuvzdorná do 1 m ne
– prodejní obal 1 ks, blistr
– rozměr 64 × 44 × 42 mm

VÍCE INFORMACÍ ZDE: http://shop.emos.cz/zbozi/1451208000-celovka-gp-na-3x-aaa-1x-led-5w/NUTREND – AKČNÍ BALÍČEK PRO ZÁVODNÍKY ZA 399,- Kč


LH NUTRENDTradiční balíček vybraných produktů NUTREND pro absolvování závodu INLINE24 2016

Cena pro závodníky INLINE24: 399 Kč

Balíček si lze zakoupit ve změnových formulářích, po uložení Vám příjde potvrzující e-mail s informací pro zaplacení. Balíček se objednává a hradí předem na účet závodu pod VS kapitána týmu (stejně jako jste platili startovné). K vyzvednutí bude připraven během akreditace.

Doporučení firmy nutrend a složení balíčku najdete v článku.

Tradiční balíček vybraných produktů NUTREND pro absolvování závodu INLINE24 2016

Cena pro závodníky INLINE24: 399 Kč

INLINE 24 je fyzicky velmi náročný závod. Závod trvá nekonečných 24 hodin, takže je nutné se kvalitně a pravidelně zásobit energií a tekutinami, aby člověk tak náročný nápor vydržel až do konce.

Balíček si lze zakoupit ve změnových formulářích, po uložení Vám příjde potvrzující e-mail s informací pro zaplacení.
Balíček se objednává a hradí předem na účet závodu pod VS kapitána týmu (stejně jako jste platili startovné). K vyzvednutí bude připraven během akreditace do závodu.

Doporučení firmy nutrend a složení balíčku

PITNÝ REŽIM
Velmi důležité je nepodcenit pitný režim, protože dehydratace je váš největší nepřítel. Pro zavodnění organismu doporučujeme zvolit hypotonicky naředěný ISODRINX. Začněte popíjet už cca 2 hodiny před závodem. Pro doplňování tekutin během závodu pravidelně popíjejte každých 20 minut výkonu alespoň 100ml tekutin.

ENERGIE
V rámci energie, kterou je nutné stále doplňovat, zvolte 60 minut před závodem speciální kaši B4 ACTIVITY. Kaše vás zasytí, připraví na výkon, ale nezatíží trávicí trakt.
Pokud trpíte křečemi, doporučujeme užívat 2-3 dny před fyzickou zátěží přípravek ANTICRAMP v dávce 5 kapslí denně. S sebou si rozhodně nezapomeňte sbalit MAGNESLIFE, které skvěle pomáhá proti akutním křečím. V případě prvních náznaku křečí, užijte jednu monodózu (25 ml). Velmi zajímavou možností, kterou nesmíme opomenout je stimulant COMPRESS BRUTUS. Spousta synergicky působících látek vás nabudí a popoženou kupředu!

Pro podporu výkonnosti a ochranu svalové hmoty můžete vyzkoušet přípravek ENDURO BCAA. Dávkování je 6 kapslí před výkonem.
V rámci energie nezapomeňte zahájit a dodržovat dostatečný přísun sacharidů. Nutrend nabízí přípravek ENDUROSNACK – gel na bázi „dlouhých sacharidů“, které se pozvolna vstřebávají a déle vydrží.
Mimo ENDUROSNACK, se nabízí ještě energetická tyčinka na bázi ovesných vloček VOLTAGE ENERGY CAKE či ovocná tyčinka JUST FRUIT SPORT se speciálním mixem antioxidantů. Tyčinky obsahují převážně „pomalé sacharidy“, které pak dodávají energii pozvolna.

PO ZÁVODĚ
Po vyčerpávajícím závodě je nutné zahájit regeneraci organismu a přijímat velké množství sacharidů. Vhod přijde přípravek REGENER. V jeho složení se vyskytuje vše nejdůležitější pro zotavení organismu. Větvené esenciální aminokyseliny, velké množství sacharidů, antioxidantů a další prvků. Jednu porci 75 g rozmíchejte v 450 ml vody a popíjejte po částech v průběhu půl hodiny po ukončení fyzického výkonu.

Speciálně pro B7 jsme pro vás sestavili tento balíček produktů NUTREND:
2x monodóza Magneslife 25ml
1x Isodrinx 5x 35g
1x sáček B4 60g
2x Compress Brutus 60ml
2x Endurosnack sáček 75g
2x Voltage energy cake 65g
1x Just Fruit sport
1x sáček Regener 75gPowerslide v Olešné – výhody, slevy!


Jsme velmi rádi, že se nám podařilo spojit závod Inline 24 hodin kolem Olešné se značkou Powerslide.
Powerslide je nejprogresivnější značkou na trhu s inline bruslemi. Nabízí vybavení jak pro hobby bruslaře, tak pro profesionální závodníky. Proto je Powerslide ideální partner pro závod, kde vedle sebe startují sportovní bruslaři i závodníci. Powerslide umí nabídnout adekvátní vybavení pro všechny. Nabídka je široká, stačí si vybrat.

My Vám s výběrem pomůžeme tak, že Vám každý týden ve spolupráci s Powerslide nabídneme ideální brusle pro jednotlivou kategorii. Každý registrovaný závodník, který má zaplacené startovné na letošní ročník si navíc může až do startu závodu objednávat z oficiálních stránek www.powerslide.cz se slevou 20%!!! Jediné co musí uvést do poznámky je jméno týmu, za který závodí. Během závodu bude na místě stan Powerslide, kde můžete dokoupit vše potřebné.

INLINE24.cz
MENU