15. – 16. 6. 2019
Renault – Kilpi INLINE24
MENUMENU

PRŮBĚŽNÉ ZPRAVODAJSTVÍ 2018


Závodníci, všem vám děkujeme za účast!

Předvedli jste skvělou odolnost vůči počasí a sportovní zdatnost. Počasí neovlivníme, ale na technice, která nás občas zlobila, do příště výrazně zamakáme.

Užijte si krásné sportovní léto!

 

neděle 11:00

KONEC! Už nepřipíšeme ani jeden okruh. Účastníci to mají za sebou a konečně si mohou oddechnout. Asi každý iuž se těší na sprchu, oběd a odpolední odpočinek. Ve 12 hodin nás čeká slavnostní vyhlášení výsledků. Nejdříve Author PH24 a hned poté Renault INLINE24.

neděle 10:15

Paralelně s Renault INLINE24 probíhá také závod na horských kolech PH24, kde sledujeme napínavý souboj na čele jednotlivců. Ti mají za sebou 20 kol (14 km okruh) a naposledy stoupají k Palkovickým hůrkám.

neděle 10:00

Závodníci, klobouk dolů před vámi! Máme hodinu do konce, drobně se rozpršelo a vy se stále neúnavně ženete za dalšími okruhy!

Holky, kluci, mladší i starší, sporťáci i “hobíci”, mix účastníků je pestrý, každý má svůj cíl nastaven jinde, ale všechny spojuje láska k pohybu a aktivnímu prožité volného času. Na Olešné se tak znovu sešla skvělá společnost 🙂

neděle 9:15

V akci máme letos hned dva fotografy, Kubu Stryka a Lukáše Podoláka. Můžete se tak těšit na několik opravdu velkých galerií, které budeme zveřejňovat v neděli večer a v průběhu pondělí.

neděle 09:00

Koukněte na pár snímků z noci!

neděle 08:00

Naši neúnavní moderátoři i po ránu srší energií, dodávají závodníkům kuráž do posledních chvil a pouštějí písničky na přání. A právě nyní hledají také majitele ztraceného kolečka 🙂

neděle 07:00

Máme zde v kempu u Olešné studené deštivé ráno a závodníky čekají poslední čtyři hodiny dřiny. Některé týmy to zabalily už večer, další pak v průběhu noci. Připomínáme, že čipy a startovní čísla se vracejí v místech, kde probíhala akreditace, vedle MTB rampy a schůdků přes trasu.

sobota 20:30

Kromě setmění se u přehrady Olešná opět rozpršelo.  Podmínky jsou letos opravdu velmi náročné. O vítězství tak nebude rozhodovat jen sportovní výkon, ale také odolnost vůči chladu a nepohodlí. Účastníci mají náš velký obdiv, protože se dál vydávají vstříc 4,5 km dlouhému okruhu, kde si letos výhledů na panoramata Beskyd moc neužijí. Na trati navíc krouží rekordní počet jednotlivců, kteří jsou na vše sami a každá pauza je pro ně časovou ztrátou.

sobota 20:15

NOČNÍ PROVOZ. Pro všechny závodníky začala platit povinnost vyjíždět na trať se zapnutou čelovkou a zadním červeným světlem. Bez této povinné výbavy nemohou pokračovat v závodě.

sobota 18:30

Nejen tady na webu, ale sledujte také Facebook a Instagram, kde přidáváme další fotky a zajímavosti z akce!

sobota 17:00

Závod se nám přehoupl do své druhé čtvrtiny.

sobota 16:15

Bohužel jsme už museli řešit i nějaká zranění, která pramení především v kluzkém povrchu. Naštěstí tady máme zdravotníky, a tak se dotyčným dostává rychlá péče.

sobota 14:15

Na stupních vítězů jsou právě dekorování nejrychlejší účastnící LASER RUNU. Po nich se dostanou na řadu medailisté z krátkých tratí PH24 a nakonec vytrvalí “Lysaři” z celoroční soutěže LH365.

sobota 13:00

Zdá se, že déšť konečně ustal a závodníci si trošku odpočinou. Už dvě hodiny krouží na trati jak bruslaři, tak bikeři a v náročných podmínkách tam museli nechat dost sil. My jsme mezi tím zprovoznili tři online kamery, tak pokud tady nejste s námi, můžete závod sledovat z poklidu domova.

Kamera 1   Kamera 2   Kamera 3

sobota 11:00

Renault INLINE24 2018 odstartovala!!!

sobota 10:45

Premiéru našeho MTB závodu kropí proudy vody. Závodníci se vydali vstříc prvnímu 14 km dlouhému okruhu.

sobota 10:00

Okolečko je za námi, děti měly štěstí a některým dokonce na trati svítilo slunce. Viděli jsme sice i nějaké pády, ale děti to zvládly fakt skvěle! Za pár let je určitě uvidíme v hlavním závodě mezi těmi nejrychlejšími.

sobota 08:55

Už v 9:15 odstartuje dětský závod v jízdě na inline bruslích OKOLEČKO. Trošku jsme se báli, že v chladnějším počasí moc dětí nedorazí, ale od registrací máme informace, že dětí bude dost!  Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne ve 12:00.

sobota 08:45

Poblíž vodní hladiny se chystá také vložený závod LASER RUN, který pořádá Lašský sportovní klub, na který Vás tímto srdečně zveme! Přijďte si zkusit střelbu z laserové pistole kombinovanou s rychlým během! Akreditace začne v 10:00 a závod po 12:00, tak pokud to k nám máte blízko, dorazte.

sobota 08:30

Kromě bruslařů se v areálu u přehrady Olešná objevují také první bikeři, které čeká premiérový ročník 24hodinovky Author PH24.

sobota 08:00

Vítejte u online přenosu z letošního ročníku Renault INLINE24 a Author PH24! Po loňských tropech nás letos čeká chladnější víkend. Nicméně závodníci přichází k akreditaci v dobré náladě a těší se na start!