23. – 24. 6. 2018
Renault – Kilpi INLINE24
MENUMENU

NUTREND – AKČNÍ BALÍČEK PRO ZÁVODNÍKY ZA 399,- Kč


 nutrend

Tradiční balíček vybraných produktů NUTREND pro absolvování závodu INLINE24 2017

Cena pro závodníky INLINE24: 399 Kč

Balíček si lze zakoupit ve změnových formulářích, po uložení Vám příjde potvrzující e-mail s informací pro zaplacení. Balíček se objednává a hradí předem na účet závodu pod VS kapitána týmu (stejně jako jste platili startovné). K vyzvednutí bude připraven během akreditace.

Doporučení firmy Nutrend a složení balíčku najdete v článku.

nutrend

Tradiční balíček vybraných produktů NUTREND pro absolvování závodu INLINE24 2016

Cena pro závodníky INLINE24: 399 Kč

INLINE 24 je fyzicky velmi náročný závod. Závod trvá nekonečných 24 hodin, takže je nutné se kvalitně a pravidelně zásobit energií a tekutinami, aby člověk tak náročný nápor vydržel až do konce.

Balíček si lze zakoupit ve změnových formulářích, po uložení Vám příjde potvrzující e-mail s informací pro zaplacení.
Balíček se objednává a hradí předem na účet závodu pod VS kapitána týmu (stejně jako jste platili startovné). K vyzvednutí bude připraven během akreditace do závodu.

Doporučení firmy nutrend a složení balíčku

PITNÝ REŽIM
Velmi důležité je nepodcenit pitný režim, protože dehydratace je váš největší nepřítel. Pro zavodnění organismu doporučujeme zvolit hypotonicky naředěný ISODRINX. Začněte popíjet už cca 2 hodiny před závodem. Pro doplňování tekutin během závodu pravidelně popíjejte každých 20 minut výkonu alespoň 100ml tekutin.

ENERGIE
V rámci energie, kterou je nutné stále doplňovat, zvolte 60 minut před závodem speciální kaši B4 ACTIVITY. Kaše vás zasytí, připraví na výkon, ale nezatíží trávicí trakt.
Pokud trpíte křečemi, doporučujeme užívat 2-3 dny před fyzickou zátěží přípravek ANTICRAMP v dávce 5 kapslí denně. S sebou si rozhodně nezapomeňte sbalit MAGNESLIFE, které skvěle pomáhá proti akutním křečím. V případě prvních náznaku křečí, užijte jednu monodózu (25 ml). Velmi zajímavou možností, kterou nesmíme opomenout je stimulant COMPRESS BRUTUS. Spousta synergicky působících látek vás nabudí a popoženou kupředu!

Pro podporu výkonnosti a ochranu svalové hmoty můžete vyzkoušet přípravek ENDURO BCAA. Dávkování je 6 kapslí před výkonem.
V rámci energie nezapomeňte zahájit a dodržovat dostatečný přísun sacharidů. Nutrend nabízí přípravek ENDUROSNACK – gel na bázi „dlouhých sacharidů“, které se pozvolna vstřebávají a déle vydrží.
Mimo ENDUROSNACK, se nabízí ještě energetická tyčinka na bázi ovesných vloček VOLTAGE ENERGY CAKE či ovocná tyčinka JUST FRUIT SPORT se speciálním mixem antioxidantů. Tyčinky obsahují převážně „pomalé sacharidy“, které pak dodávají energii pozvolna.

PO ZÁVODĚ
Po vyčerpávajícím závodě je nutné zahájit regeneraci organismu a přijímat velké množství sacharidů. Vhod přijde přípravek REGENER. V jeho složení se vyskytuje vše nejdůležitější pro zotavení organismu. Větvené esenciální aminokyseliny, velké množství sacharidů, antioxidantů a další prvků. Jednu porci 75 g rozmíchejte v 450 ml vody a popíjejte po částech v průběhu půl hodiny po ukončení fyzického výkonu.

Speciálně pro INLINE24 jsme pro vás sestavili tento balíček produktů NUTREND:
2x monodóza Magneslife 25ml
1x Isodrinx 5x 35g
1x sáček B4 60g
2x Compress Brutus 60ml
2x Endurosnack sáček 75g
2x Voltage energy cake 65g
1x Just Fruit sport
1x sáček Regener 75g