15. – 16. 6. 2019
Renault – Kilpi INLINE24
MENUMENU
Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Libor Uher: Stručné shrnutí novinek pro letošní rok


Ahoj Sportovci !

V žádném případě vás nechci zdržovat od tréninku či regenerace. Oteplilo se a všichni jistě bruslíte o 106…!
Do závodu zbývá přesně pět týdnů a za tu dobu se dá ještě něco málo nabruslit či minimálně doladit techniku skluzu. 😊

Dovolte mi proto stručně shrnout novinky Inline24 2017, které jsme letos pro poslední červnový víkend připravili.

Předně – síly budeme “měřit“ kolem zbrusu nově vyčištěné přehrady Olešná. Veškeré stavební práce v okolí už skončily, trasa je perfektní a čistá. Kvalita asfaltu zůstala zachována, takže huráááá na okruh!

Hlavní novinkou naší 24hodinovky na bruslích je upravená, lehce prodloužená a nově vytuněná tzv. S-S-Šikana , chcete-li “SLÁMOVÝ SPORTEN SLALOM” s pracovním označením S\S/S 😊
Patronem a stavitelem tohoto S\S/Slalomu bude mistr světa v běhu na lyžích z roku 2007 Martin Koukal. Martin, coby šéftrenér české reprezentace je garantem, že trasa bude regulérní a průjezdná i na kolečkových lyžích. Proč zmiňuji kolečkové lyže? Protože v neděli, bezprostředně po skončení hlavního závodu INLINE24, by se na trati kolem Olešné měla představit naše běžecká a sdruženářská reprezentace v SPORTEN EXHIBICI na kolečkových lyží. Startujeme v 11:15. Spousta známých a slavných jmen je v jednání, s odtajněním stále čekáme, nechte se překvapit 😊

Součástí S\S/Slalomu bude i druhý nadchod a tedy i tunel v prostoru pod aquaparkem. I když…. nevím, jestli nadchod je to správné slovo! Bude to spíš taková malá rozhledna s vyhlídkou na Beskydy a neúnavné Bruslaře s velkým B!

Zapracovali jsme na vyšším komfortu a bezpečnosti při předávce štafety. Výjezd ze SPORTEN\SLÁMA/SLALOMU bude snímán kamerou a přenášen na velkoplošný LED-panel v cílovém prostoru. Každý tak lépe uvidí příjezd svého parťáka do předávací zóny. Toto snad všichni oceníte zejména v nočních hodinách a když bude opravdu nejhůř, můžeme Vám na něm pustit i nějaký zajímavý film o historii bruslení, případně návod, jak z toho “vybruslit„…:-)

Poprvé letos organizujeme mini-dětský závod na 200 m a maxi-dětský závod na jeden okruh s názvem OLEŠNICKÉ OKOLEČKO 2017.

Samozřejmě počítejte se zřízením tzv. CHLADÍCÍ ZONY – POWERSLIDE AQUASTANU a zdvojeným měřením ujetých kol. Pro Vaše fanoušky doma u PC budeme opět vysílat inline-online 24 hodin průjezd S\S/S.

Toto všechno a ještě možná něco navíc pro Vás připravuje náš stále početnější, teď už cca šedesátičlenný pořadatelský tým Inline24. Před malou chvilkou skončila jedna z dalších porad, kde jsme opět zjistili, že z toho letos opět nevybruslíme !!!

Tak brzy naviděnou!!

Za pořadatelský tým Inline24, a i za náš závodní tým STS Palkovice Brod “-)
s pozdravem Váš soupeř
Libor Uher