15. – 16. 6. 2019
Renault – Kilpi INLINE24
MENUMENU
Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

Blíží se Inline24 kolem Olešné 2017!


Ahoj sportovci bruslaři!

Zima nám ustupuje, led na zamrzlých rybnících pozvolna roztává a proto je tu čas pomalu vyměnit nože za lišty s kolečky :).
Začátkem března začínáme s přípravami na “inlajnovskou 24hodinovku”. Sice stále probíhá odtěžování hlíny a odvoz nánosů ze dna přehrady, ale dle zjištění na místě tyto práce nemají zásadní vliv na chod inline okruhu Olešná. Taktéž podle informací z povodí Odry konání závodu v červnu vůbec nic nebrání! Proto hurá do práce :).
Bývá naším dobrým zvykem Vás informovat o připravovaných změnách a novinkách. Předně, termín letošního ročníku „Inline24 kolem Olešné“ je stanoven na poslední víkend v červnu, tedy 24.-25. června 2017.

Oproti předchozím ročníkům se nám podařilo sladit závodní kalendáře s dalšími organizátory a tudíž bychom neměli být v kolizi s jinou větší bruslařskou akcí.

Nejzásadnější a nejzajímavější novinkou bude připravovaný vložený exhibiční závod „Sporten Olešná 2017“ za účasti reprezentantů České republiky v běhu na lyžích, biatlonu a severské kombinaci!

Propojení našeho inline-bruslařského závodu s dalším velmi podobným sportem, jako jsou kolečkové lyže, je nanejvýš přirozené. Ale nebojte se, během bruslařského závodu nás ohrožovat dlouhými holemi nikdo nebude :).

Exhibice Sporten startuje bezprostředně po skončení 24hodinovky a vyplní časovou mezeru mezi koncem v 11:00 hodin a vyhlášením ve 13:00 hodin, která je nutná pro zpracování výsledků našeho závodu.

Společně s běžkaři z Nového Města na Moravě připravujeme vylepšenou podobu Sporten cílového slalomu. Ten bude prodloužen až pod Aquapark a společně s JZD Beskyd Palkovice už připravujeme dostatečné zásoby balíků slámy! Chceme ho totiž ještě více zatraktivnit a uzpůsobit potřebám obou disciplín. Měl by být postaven tak, aby byl maximálně bezpečný, plnil svou roli zpomalovací šikany a dokázal ho projet i Lukáš Bauer v plné rychlosti nebo Ondra Moravec s flintou na zádech :).

Trenéři běžců nám řekli, že si s kolečkovými lyžemi nemáme dělat starosti, že oni své nástroje ovládají precizně a poperou se s čímkoli! Tak uvidíme :).

Dále se těšte na nový INLINE24 informační servis v depu a na předávce Inline24. Jelikož je největší potíž neustále vyhlížet svého kolegu, který se proplétá slalomem a přijíždí na předávku, budeme v depu instalovat velkoplošný LEDpanel a přes online kamery snímat vjezd do Sporten slalomu. Parťák na předávce tak bude už s předstihem vědět, kdy se jeho kolega blíží do cíle okruhu.
Samozřejmě, že i další vylepšení a inovace budeme postupně procesovat a vypouštět “ven z kuchyně”.

Za tým Inline24 s pozdravem
Libor Uher