Frýdek-Místek            www.rajpneu.cz
M ČR V EXTRÉMNÍM 24 HODINOVÉM INLINE MARATONU DVOJIC
VYTRVALOSTNÍ INLINE ŠTAFETA VÍCEČLENNÝCH TEAMŮ
 

VÍTĚZOVÉ MISTROVSTVÍ ČR V EXTRÉMNÍM 24 HODIN INLINE MARATONU 2012:

 DSC0296

1.ADIDAS TERREX HAPPY FEET
Libor Uher, Dominik Uher

2.NOČNÍ STŘELY
Filip Řeha, David Řeha

3.INTERSPORT ŽILINA
Anton Králik, Pavol Šimášek


FOTOGALERIE Z VYHLÁŠENÍ ZDE

 

REPORTÁŽ TV POLAR

REPORTÁŽ ČT1

 

KONTAKT NA ORGANIZAČNÍ
TÝM:

Pořadatel akce
SK K2 o.s.,
Libor Uher
Česká asociace extrémních sportů - ČAES

Vedení závodu

Libor Uher
ŘEDITEL ZÁVODU
registrace@beskydskasedmicka.cz

Klára Maštalířová
HLAVNÍ ROZHODČÍ
klara@beskydskasedmicka.cz


Martina
Filipová
martina@beskydskasedmicka.cz


Tomáš Janeček
grafika, web, technik
tomas@beskydskasedmicka.cz

Registrace závodu 


Kateřina Uhrová 
+420 603 228 228 
registrace@beskydskasedmicka.cz

PODĚKOVÁNÍ - ZHODNOCENÍ ŘEDITELE ZÁVODU

Ahoj sportovci, bruslaři a milovníci vytrvalostní soutěží,

dovolte, abych i já z pozice nejen ředitele závodu ale i řadového závodníka zhodnotil letošní druhý ročník našeho-vašeho extrémního in-line závodu „Adidas 24 hodin kolem Olešné“.

 

Nejprve bych chtěl PODĚKOVAT vám závodníkům, kteří jste přijeli k nám do Beskyd, za odvedené úžasné sportovní výkony. Díky patří také vám pořadatelům, za péči o to, abychom my závodníci, mohli naplno závodit celých 24hodin. Věřte, není jednoduché v podstatě dvě noci nespat a starat se o maximální komfort a bezpečí všech zhruba šesti set bruslařů, ať už v depu nebo na celé trase okruhu!

Veliké poděkováni patří statutárnímu městu Frýdek-Místek, které nás maximálně podpořilo. Pomohlo s propagací závodu, s vyřízením povolení k uzavření cyklostezky za účelem pořádání závodu, zajistilo změny v MHD tak, aby autobusy měly zastávku až u aquaparku a návštěvníci se mohli vyhnout závodní trase. Velký dík patří také městským společnostem - Sportplex s.r.o., která poskytla zázemí pro depo, pro stanové městečko i parkoviště pro závodníky zdarma, a společnosti TS a.s., která vyčistila a připravila trasu závodu a osvětlila nám nejkritičtější úsek okruhu, most zvaný "CHÁRON-BRIDGE". Další poděkování patří strážníkům městské policie, kteří se starali o to, aby nám na trasu okruhu vniklo co možná nejméně neukázněných chodců, nezávodících bruslařů, pejskařů, rybářů, cyklistů se psy v košíku, motorkářů, ale také aut a traktorů a všech, kteří ignorovali zákaz vstupu na 4,5 km dlouhý okruh. Dále děkuji speciální in-line-ochrance JHM, která vždy vyřešila všechny ostatní a podnapilé potížisty :-).

Obrovské poděkování patří generálnímu partnerovi akce, společnosti „Adidas ČR“, která nám pomáhá nést náklady celé akce a věnuje spoustu hodnotných cen pro zhruba 110 dekorovaných závodníků kategorií Hobby i Sport.

Velice si cením také našeho dvorního zdravotníka Kuby, který neváhal přijet z dalekých českých zemí a ošetřil přes stovku drobných zranění, zejména odřenin a otlaků, ale také naražených kolen. V jednom případě nedoporučil závodníkovi pokračovat v závodě po prodělaném astmatickém záchvatu. Nejtěžším úrazem byl zlomený palec.

Poděkování patří i masérům od HOT and COLD, kteří si střihli svůj regenerační maratón, namasírovali přes 500 závodníků, jedna z masérek byla u masírovacího stolu nepřetržitě 15 hodin. Děkuji také společnosti Tempish za kvalitní nonstop-servis bruslí a personálu restaurace „U Toma“ za non-stop obsluhu a za podávání teplé polévky závodníkům i během pozdních nočních hodin.

Samozřejmě, že děkujeme všem dalším sponzorům a partnerům závodu, bez kterých je velmi těžké uspořádat takovou akci. Pokud jsem na někoho zapomněl, omlouvám se.

Vlastně,

jestli je tam nahoře někdo, kdo přiděluje našim akcím počasí, pak tam posílám to největší pokorné poděkování, protože jsme nezávodili v tropických čtyřicítkách ani přívalových deštích, a to je prostě při všech výkyvech počasí v posledních dnech malý zázrak. Uznejte, že jsme měli tu největší kliku v tomto šíleném týdnu. :-)

MATKO PŘÍRODO, DĚKUJEME.

 

PARTNEŘI
 

adidas


Frýdek-Místek


IBS


www.rajpneu.cz

 

 

NutrendI styleradegast

 SK Valašské království

Opavanet


 

  
Author
 


Sportovní medicína


CAES

cokolada