Frýdek-Místek            www.rajpneu.cz
M ČR V EXTRÉMNÍM 24 HODINOVÉM INLINE MARATONU DVOJIC
VYTRVALOSTNÍ INLINE ŠTAFETA VÍCEČLENNÝCH TEAMŮ
 

VÍTĚZOVÉ MISTROVSTVÍ ČR V EXTRÉMNÍM 24 HODIN INLINE MARATONU 2012:

 DSC0296

1.ADIDAS TERREX HAPPY FEET
Libor Uher, Dominik Uher

2.NOČNÍ STŘELY
Filip Řeha, David Řeha

3.INTERSPORT ŽILINA
Anton Králik, Pavol Šimášek


FOTOGALERIE Z VYHLÁŠENÍ ZDE

 

REPORTÁŽ TV POLAR

REPORTÁŽ ČT1

 

KONTAKT NA ORGANIZAČNÍ
TÝM:

Pořadatel akce
SK K2 o.s.,
Libor Uher
Česká asociace extrémních sportů - ČAES

Vedení závodu

Libor Uher
ŘEDITEL ZÁVODU
registrace@beskydskasedmicka.cz

Klára Maštalířová
HLAVNÍ ROZHODČÍ
klara@beskydskasedmicka.cz


Martina
Filipová
martina@beskydskasedmicka.cz


Tomáš Janeček
grafika, web, technik
tomas@beskydskasedmicka.cz

Registrace závodu 


Kateřina Uhrová 
+420 603 228 228 
registrace@beskydskasedmicka.cz

HODNOCENÍ CELÉHO ZÁVODU - LIBOR UHER

Závod vyšel po všech stránkách. Dalo spoustu práce ho uspořádat a zjistit, aby všechno klapalo, ale podařilo se to. Děkuji svému realizačnímu týmu, který pracoval na 100% a šel do toho se mnou a taky sponzorům, bez kterých by se tento závod nemohl konat.

Velkou podporu nám poskytlo i statutární město Frýdek-Místek, které bylo spolupořadatelem závodu a pomohlo nám zajistit, vše pro to, aby závod proběhl bez komplikací. Velice si vážím toho, že zajistilo, aby linky MHD pozměnily v době konání závodu svou trasu a návštěvníky letního aquaparku vozily autobusy až před jeho brány. To nám velice pomohlo, protože jsme neměli větší problémy s lidmi, kteří by vstupovali na uzavřený závodní okruh kolem Olešné.

Poděkování patří také společnosti TS a.s. za poskytnuté zázemí pro depo a úklid tratě, dále společnosti Sportplex za technické zázemí, strážníkům městské policie, kteří se po celou dobu závodu starali o bezpečnost závodníků, ale i návštěvníků a dohlíželi na to, aby se na trase pohybovali pouze závodníci a také restauraci U Toma, která nabízela občerstvení non-stop.

Děkuji také návštěvníkům přehrady Olešná, že respektovali určitá omezení v době konání závodu, byli ukáznění a vlastně i oni se zasloužili o to, že závod mohl probíhat v klidu a bez komplikací.

Závod bych rád uspořádal také v příštím roce. Bylo by nutné vychytat některé nedostatky na trase. Stačí ale jen několik jednoduchých stavebních úprav a byl by to ideální okruh pro kolečkové brusle. Troufám si tvrdit, že by to mohla být jedna z nejlepších tratí ve střední Evropě.

Letos měl závod premiéru a zúčastnilo se ho 166 závodníků. V dalším ročníku může být toto číslo mnohonásobně vyšší. Věřím tomu, že tento druh závodu může získat svou prestiž, jakou má například závod Beskydská sedmička, který se dostal do podvědomí lidí i v zahraničí a každým rokem stoupá počet jeho účastníků, například letos se jich už registrovalo 2900.

Děkuji všem za spolupráci a věřím, že se sejdeme u stejné příležitosti a ve větším počtu i příští rok.

 

PARTNEŘI
 

adidas


Frýdek-Místek


IBS


www.rajpneu.cz

 

 

NutrendI styleradegast

 SK Valašské království

Opavanet


 

  
Author
 


Sportovní medicína


CAES

cokolada